Projektowanie stron dla mieszkańców Hrubieszowa

Oferujemy Państwu usługi dotyczące tworzenia stron internetowych dla przedsiębiorców prowadzących mniejsze lub większe firmy w Hrubieszowie.

Na początku oferujemy projekty dopasowane do Waszych potrzeb, a po uzyskaniu akceptacji przekuwamy je w gotową witrynę. Korzystamy z szablonów, jednak dzięki możliwościom dopasowania rezultaty naszych działań są unikalne i efektowne, a do tego charakteryzują się korzystną ceną.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe Hrubieszów.

Mogą być wyświetlane na dowolnym typie urządzeń.

Usługa, jaką Państwu oferujemy, umożliwia np. przygotowanie niewielkiej strony firmowej, jak i rozbudowanego serwisu czy sklepu internetowego. Wybierając właśnie nas zyskujecie pewność, że praca zostanie wykonana z należytą jakością, gdyż stanowimy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i z prawdziwą pasją.

Dla niektórych witryny to tylko atrakcyjny design - my sięgamy daleko głębiej. Piszemy bezbłędny kod i optymalizujemy go dla komfortu użytkowników strony.

Oferujemy zapięcie całości na przysłowiowy ostatni guzik. Możemy, np. wykupić dla Państwa niezbędne licencje (ważne przy umieszczaniu na stronie autorskiej grafiki lub muzyki), zająć się kwestią hostingu czy też pozycjonowania strony.

Po zakończeniu współpracy oczywiście otrzymacie Państwo fakturę na zrealizowaną usługę.

Na czym polega projektowanie stron Hrubieszów?

  1. Pierwszy etap to rozmowa polegająca na doprecyzowaniu i zaakceptowaniu wspólnej wizji. Im więcej rzeczy uzgodnimy, tym bardziej spójny i satysfakcjonujący będzie projekt.
  2. Określenie ceny zachodzi już na tym etapie, tak by można było jeszcze coś dodać lub ująć dostosowując się do budżetu.
  3. Trzeba zgromadzić odpowiednie materiały do wykorzystania na stronie.
  4. Wstępny projekt trafia do klienta, może być zaakceptowany lub zwrócony do dalszych zmian. Warto poświęcić chwilę, by jak najbardziej sprecyzować swoje oczekiwania.
  5. Jeśli wszystko jest już w porządku, zamykamy projekt i rozliczamy się. Na życzenie klienta możemy dokonać też umieszczenia strony na wybranym serwerze i zrealizowania wszystkich kwestii związanych z jej administracją.

Nie czekaj

Masz pytania? Chętnie pomożemy.

 

Herb Hrubieszowa

Cerkiew prawosławna w Hrubieszowie

Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Hrubieszowie