Krok po kroku jak projektujemy strony www

Panoramy 360 w wersji interaktywnej są nowością na polskim rynku. Miejsca ukazywane na takich wizualizacjach przeglądać można obracając widok kamery dookoła, także skierować na sufit i podłogę. Łączenie pojedynczych panoram daje możliwość wirtualnego zwiedzania całych ośrodków np. restauracji, hoteli, domów weselnych i wielu innych obiektów.


Pytania, które często stawiają klienci:

Panoramy powstają ze zdjęć zrobionych za pomocą specjalnie skonfigurowanego sprzętu fotograficznego. Zdjęcia wykonywane są przez naszego przedstawiciela na terenie placówki klienta. Następnie fotografie składane są w pojedyncze panoramy, które po połączeniu ze sobą, dają efekt wirtualnego zwiedzania.

Wykonanie zdjęć do jednej panoramy trwa około 5 minut, do tego doliczyć trzeba czas przygotowania sprzętu przed wykonaniem pierwszej panoramy do 20 minut. Gotową prezentację staramy się dostarczyć maksymalnie przed upływem 2 tygodni.

Istnieją 2 możliwości:
  1. Gdy posiadają Państwo dostęp do serwera to zamieszczenie prezentacji nie powinno sprawić problemów. Do prezentacji połączymy krótką instrukcję jak to zrobić oraz służymy pomocą telefoniczną.
  2. Sami możemy umieścić prezentację na stronie. Potrzebne wtedy będą hasła dostępu do witryny. (Nie dotyczy witryn z zamkniętym kodem źródłowym np. zrobionych w całości we flash'u.).

Rozmiar prezentacji uzależniony jest od ilości panoram, które wchodzą w jej skład. Jedna panorama zajmuje na ogół od 1 MB do 2,5 MB. Parametry każdej panoramy dobieramy indywidualnie tak aby optymalnie wybrać kompromis między jakością, a rozmiarem.
Cała prezentacja złożona z 10 panoram i plików konfiguracyjnych może zajmować od 10 do 20 MB.